«Пчелка маркет» відкривається на Лісовому масиві!!!

30 листопада о 13:00 відкриття нового супермаркету «Пчелка маркет» за адресою: м.Київ, вул. Шолом-Алейхема, 10А!

Як і у всіх магазинах мережі, покупцям на Лісовому буде запропоновано близько 10 000 найменувань товарів: свіжі овочі і фрукти, молочна продукція, м’ясна і рибна гастрономія, хлібобулочні вироби, бакалія, кондитерські вироби, напої, а також товари щоденного вжитку. Загальна площа нового маркету на Шолом-Алейхема становить 1000 м², торгового залу — 420 м² (4 каси).

Дорогі покупці, на честь святкового відкриття «Пчелка маркет» на Лісовому, Вас чекають комедійні персонажі відомих фільмів, і, вже традиційно — конкурс для дітей! І, звичайно ж призи та розіграш подарункового сертифіката на суму 1000 грн.

Наші маркети знаходяться поруч із домом і відкриті цілодобово. Покупців чекає привітний персонал і, звичайно, якісні та свіжі продукти харчування та інші товари першої необхідності. Компактна ергономічність приміщення дозволяє розмістити всі важливі продукти харчування і товари різного виду для щоденного використання. Ми постійно працюємо над асортиментом продукції, адаптуючи його під покупців району, де відкриваємо магазин. Розширюємо лінійку товарів власного виробництва, надаємо безліч регулярних знижок у всіх категоріях товарів. Сьогодні програма лояльності СОТА CLUB налічує понад 75 000 клієнтів.

Ми спостерігаємо, що формат магазин «біля дому» користується попитом, але розвиваючись, вносимо деякі корективи. Наприклад, створили новий формат «Пчелка маркет plus» з торговою площею 700 кв. м. А в одному з магазинів, на окремому поверсі, було відкрито Лаунж-кафе з терасою, де в затишній атмосфері можна поспілкуватися з друзями за чашкою кави або пообідати з колегами.

Чекаємо Вас!!!

Повернутися