Маркетингові послуги

Компанія «Пчелка-маркет» надає широкі маркетингові послуги для просування товарів. Зі стрімким зростанням попиту на пропоновану в мережах магазинів «Пчелка-маркет» продукцію та високою довірою споживачів ми можемо запропонувати прекрасні умови для реклами різного товару. Проводячи власний моніторинг вподобань покупців, наша компанія отримує всі необхідні дані про потреби споживача, що дозволить реалізувати ту чи іншу продукцію в мережі «Пчелка-маркет» по найбільш ефективній стратегії.

Займаючись продажем продукції в найбільш затребуваних на сьогодні низькому і середньому сегментах ринку з використанням розумної цінової політики мережа маркетів «Пчелка» із великою кількістю потенційних клієнтів являється оптимальним торговим закладом для реклами бренду і його продукції. Швидке розростання нашої мережі магазинів забезпечить ще більший потік відвідувачів, бажаючих купити продовольчі товари та вироби повсякденного вжитку по доступним цінам. Якщо Ваша компанія чи підприємство бажає отримати якісну рекламу виробленої продукції рекомендуємо вже зараз скористатися послугами «Пчелка-маркет».

Займаючись повноцінною маркетинговою компанією в мережі маркетів «Пчелка» наші фахівці готові забезпечити розміщення різних рекламних виробів та аксесуарів, а також організувати проведення промо-акцій, дегустаційних заходів. Крім того, можна здійснити установку брендованих стелажів з товаром. Завдяки спільному проведенню маркетингових акцій можна забезпечити великий попит на Вашу продукцію.

З інших маркетингових послуг нашої компанії варто відмітити розміщення товарів у каталозі з акційними пропозиціями від мережі «Пчелка-маркет». За більш детальною інформацією про рекламні пропозиції нашої компанії звертайтесь за контактними даними:

Контакти відділу закупівлі:


e-mail: head.marketing@legion2015.com

Інформацію щодо зловживань та інших правопорушень
з боку співробітників Ви маєте можливість направити
до Служби безпеки компанії за e-mail: sb.pchelka@gmail.com