Запропонувати обладнання

Здійснюючи відкриття нових супермаркетів і постійно розширюючи асортимент продовольчої продукції та товарів повсякденного вжитку мережа «Пчелка-маркет» зацікавлена у придбанні нового та актуального обладнання. Сучасні морозильні та холодильні камери, стелажі, спеціальні полиці для продуктів, стенди, різні аксесуари та приладдя необхідні для забезпечення комфортного і безпечного проведення покупок клієнтами відповідно до високих європейських стандартів.

Наша компанія готова надати споживачам тільки кращі умови в мережі магазинів «Пчелка-маркет». Спеціально для цього проводиться регулярна модернізація обладнання і оснащення новими, більш сучасними продуктовими полицями та аксесуарами. Ми відкриті для пропозицій від підприємств і постачальників, що займаються реалізацією високоякісної спеціалізованої техніки та різноманітних комплектуючих для супермаркетів.

Крім того, наявність власного високоефективного виробництва м’ясної продукції зобов’язує до регулярних оновлень інструментів та всіх необхідних аксесуарів для обробки м’яса. Якщо Ви готові забезпечити нашу мережу «Пчелка-маркет» відповідним приладдям наші спеціалісти з радістю розглянуть умови співпраці.

Контакти відділу закупівлі:


e-mail: head.equipment@legion2015.com

Інформацію щодо зловживань та інших правопорушень
з боку співробітників Ви маєте можливість направити
до Служби безпеки компанії за e-mail: sb.pchelka@gmail.com