Пчелка маркет: рік на ринку рітейлу

«Яким має бути маркет біля власного дому?» — ми запитали у населення міста і отримали таку відповідь: «Зручним, чистим, з необхідним асортиментом товарів, які можуть знадобитися у повсякденному житті, комфортними умовами для здійснення покупок та, звичайно, щоб були доступні ціни».

Якраз у липні свій перший рік на ринку продуктового рітейлу відсвяткувала нова мережа «Пчелка маркет», яка обрала формат «магазин біля дому» і сьогодні нараховує 11 супермаркетів у Києві та містах-супутниках.

«Наша команда щодня працює над тим, щоб покупці отримували якісні продукти за оптимальну ціну в комфортних умовах. Ми намагаємось задовольнити потреби покупців із різним доходом, розуміючи економічний стан країни. На даний момент асортиментна матриця мережі налічує більш ніж 7 000 найменувань. Це свіже м’ясо, овочі і фрукти, молочна продукція, м’ясна і рибна гастрономія, хлібобулочні вироби, бакалія, кондитерські вироби, напої, товари для дому та інші товари повсякденного попиту. У поточному році ми створили власну торгову марку, бренд під назвою «СOTA» в групі соціальних товарів, а також розширили асортимент товарів власного виробництва. Що стосується планів на майбутнє, це відкриття нових, комфортних магазинів у Києві та Київській області для приємних і вигідних покупок наших клієнтів», — розповідає Олена Гречишкіна, керуюча мережею «Пчелка маркет».

Перший рік у «Пчелка маркет» був насичений не тільки відкриттям нових маркетів, а й запуском власного виробництва: м’ясного цеху, пекарні і кулінарії. «До серпня 2016 року ми відкрили чотири магазини, де є кулінарія, і планується відкриття ще двох. При цьому один з магазинів, окрім кулінарії власного виробництва, пропонуватиме власні кондитерські шедеври, які можна буде скуштувати у новому Лаунж-кафе на другому поверсі маркету за адресою вул. Антоновича, 115- Д, — ділиться Ольга Марченко, технолог власного виробництва «Пчелка маркет». — Для виробництва готової продукції кулінарії ми використовуємо якісну і завжди свіжу сировину. В кінці кожного дня, після 20:00, у нас діє знижка – 40% на пропозиції власного виробництва, щоб на наступний ранок клієнти могли скуштувати свіжі, щойно приготовлені, смачні страви».

Цінним є те, що сім’я «Пчелка маркет» збільшується, пропонуючи робочі місця, стабільну заробітну плату, а для немісцевих співробітників надає вигідні пропозиції у вирішенні житлових питань. На сьогоднішній день в мережі працює вже більш ніж 400 співробітників, які мають належні умови праці, можливість професійного розвитку та кар’єрного росту. «Наша компанія приділяє увагу соціальному захисту працівників, приймаючи на роботу, ми гарантуємо офіційне оформлення, конкурентоспроможну заробітну плату, регулярні премії, оплачувані трудові відпустки та ін. На жаль, в роздрібній торгівлі рівень плинності кадрів досить високий, і він, як правило, стосується співробітників лінійного рівня. Звичайно, ми прагнемо, щоб з нами залишалися тільки ті співробітники, які хочуть пов’язати себе з мережею «Пчелка маркет» надовго, які готові добросовісно працювати і націлено йти до результату. Таким колегам ми допомагаємо розвиватися, підвищувати кваліфікацію і управлінські навики. За рік існування маркетів «Пчелка» ми маємо декілька прикладів кар’єрного росту та розвитку наших співробітників. Одним з таких є Денис Івашкевич, котрий починав свою кар’єру з посади приймальника товарів у першому магазині, продовжив свій шлях старшим продавцем а потім вже відкривав новий маркет на посаді заступника керівника супермаркету», — запевняє спеціаліст з персоналу Шумейко В’ячеслав.

Сьогодні, серед великої кількості мереж у сфері рітейлу, важливим фактором виступає характер, репутація, оригінальний образ та філософія мережі. Адже сучасний споживач вимагає більшого, ніж звичайний, сервіс буденних покупок. «Чому ж клієнти обирають саме «Пчелка маркет», ми поцікавилися у керівника відділу маркетингу Сергеєва Микити:

— Торгівельна мережа «Пчелка маркет», в першу чергу, керується простими, але важливими словами, які звучать у нашому слогані «Купуй вигідно та зручно». Адже при сьогоднішньому шаленому ритмі життя та економічному положенні, споживачі не бажають витрачати зайвий час на пошук потрібних товарів, стояти в чергах, переплачувати та мати інші незручності. Тож нами було вирішено обрати для себе нелегкий шлях. З однієї сторони, ми пропонуємо досить економні та вигідні пропозиції, з іншої — намагаємося не бути звичайним та буденним «дискаунтером», а бажаємо створити атмосферу, затишок і сервіс приємного супермаркету європейського рівня.

До різних свят та сезонів ми розробляємо для покупців цікаві, вигідні пропозиції та конкурси, які анонсуємо в наших яскравих каталогах, листівках, бордах та соціальних мережах від «Пчелка маркет».

Також наприкінці минулого року ми запустили проект СOTA CLUB. Кожен покупець може отримати картку клієнта СOTA для накопичення балів, котрі потім може витрачати при наступних покупках. Зараз СОТА CLUB налічує більш ніж 25 000 користувачів.

Сьогодні «Пчелка маркет» знаходиться на етапі стрімкого розвитку, регулярно відкриваючи нові магазини. Під час відкриттів нових супермаркетів ми влаштовуємо свято для наших покупців з подарунками та розіграшами.

Наша команда «Пчелка маркет» щиро щаслива, коли бачить задоволені посмішки своїх клієнтів. Ласкаво просимо Вас до «Пчелка маркет»!

Повернутися