«Пчелка маркет» на Вітряних горах

27 липня відбулося відкриття нового магазину «Пчелка маркет» у Києві. Кожне відкриття – це неодмінно свято, а свято – завжди з подарунками! Тому на Вітряних горах 21/7-А покупців традиційно чекалиакційні знижки, розіграш подарункового сертифікату на 1000 грн та безліч цікавих сюрпризів. А маленьких гостей — дитячий конкурс, де кожна дитина отримала заохочувальні подарунки.

Загальна площа нового торгового об’єкту — 335 м², торговий зал займає 222 м², є 3 каси. «Пчелка маркет» на Вітряних горах цілодобово надасть покупцям свіжі продукти харчування та товари першої необхідності. На невеликій площі запропоновано понад 7 000 найменувань — всі важливі товари різного виду для щоденного використання. В магазині представлено продукти власного виробництва – випічка, кондитерські вироби та м’ясо, що дозволить запропонувати покупцям привабливі ціни та свіжість продукції. У тому числі — товари власної ТМ «COTAr».

Станом на липень 2018 року відкрито 22 магазини «Пчелка маркет», розташовані в Києві та містах-супутниках. У штаті підприємства працює понад 1000 співробітників. Нагадаємо, що у плани компанії входить розвиток різних напрямків: логістичного та розподільчого центру, ковбасного та коптильного цеху, кондитерського цеху і випуску кондитерської продукції під ТМ Grand Gateau та ін. Чекаємо!

Повернутися