Допоможемо мужньому хлопчику Максиму

Цей малюк бореться за життя з перших днів. Максим народився із гіпоксією та обвиттям пуповини, хлопчик не заплакав. Максим не дихав. Лікарі почали проводити реанімаційні заходи і підʼєднали хлопчика до апарату ШВЛ. Наковтавшись навколоплідних вод, у малюка діагностували вроджену пневмонію.

Перші 12 днів свого життя Максим провів у реанімації, 8 із них – під апаратом ШВЛ, далі іноді дихав із маскою, бо в крові падав рівень кисню. Майже 1,5 місяця хлопчик їв через зонд, а до 5 місяців у хлопчика була анемія. Потім у малюка зʼявилися судоми, тому він отримував протисудомну терапію, яка, на щастя, допомогла. Загалом майже 2 місяці Максим провів у лікарні.

Уже вдома мама почала помічати, що хлопчик розвивається не так, як дітки його віку. Батьки докладали всі зусилля, аби допомогти синові: відвідували курси масажу та реабілітаційні центри, зверталися до неврологів, лікували медикаментозно… Зараз Максимові 10 місяців, і він уже самостійно їсть та дихає, проте ще досі не сидить і не повзає. Він дуже активно «перебирає» ніжками і перевертається на живіт та на спину, а от ручки, плечі, шия і голова – слабкі, погано розвинені. Хлопчик майже не тримає голівку, опори на руки немає, йому складно взяти іграшку. Для покращення моторного розвитку йому потрібні якісні систематичні реабілітації, а коштів на це в родини просто немає. Допоможіть цьому мужньому хлопчику!

Посилання на сайт фонду: https://www.fundkiyan.com.ua/dajte-shans-maksimu/#1656629269567-5cc85c29-b147