4 липня – подвійне свято!

Мережа «Пчелка маркет» відмітила своє трьохріччя та відкрила новий маркет у місті Ірпінь на Тургенівській.

Маркет знаходиться біля університету, тому крім продуктів харчування та супутніх товарів для повсякденного життя, ми подбали про їжу для студентів. Це смачний та різноманітний фастфуд: піца, бургери, гамбургери, китайська локшина… У «Пчелка маркет» студенти матимуть можливість швидко придбати продукти та смачно поласувати, зарядившись енергією на навчання!

На відкритті, під звуки чарівної скрипки, на покупців чекали акційні знижки, розіграші, в тому числі подарункового сертифікату на 1000 грн, дитячий конкурс, де цікаві подарунки отримала кожна дитина та інші приємні сюрпризи!

За три роки відкрито 21 магазин «Пчелка маркет» у Києві та містах-супутниках. Розвивається власне виробництво: м’ясного цеху, пекарні і кулінарії. У плани компанії входить розвиток різних напрямків: логістичного та розподільчого центрів, ковбасного, коптильного та кондитерського цехів і випуск кондитерської продукції під ТМ Grand Gateau та ін. На сьогодні у штаті підприємства працює понад 1000 співробітників, які мають належні умови праці, можливість професійного розвитку та кар’єрного росту. Команда збільшується, пропонуючи робочі місця, стабільну заробітну плату, а для немісцевих співробітників надає вигідні пропозиції у вирішенні житлових питань.

Повернутися