ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ«Новий гаджет на 1 вересня»

Організатором рекламної акції «Новий гаджет на 1 вересня» від ТМ «ПЧЕЛКА МАРКЕТ» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕГІОН 2015», що знаходиться за адресою: 03049, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 19-А/1 (надалі – Організатор Акції).

Партнером Акції є: мережа магазинів «СІТY MARKET», а саме:
Товариство з обмеженою відповідальністю «РІДО ГРУП», код ЄДРПОУ 41744911. Зареєстроване місцезнаходження: 03049, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, буд. 19-А/1. Фактичне місцезнаходження (поштова адреса): 03049, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, буд. 19-А/1. Витяг з реєстру платників ПДВ № 1826594503461
Партнер Акції має право, за погодженням із Організатором Акції, залучати до проведення Акції третіх осіб.
Спонсорами Акції є:
Акціонерне товариство «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» (ТМ «ХУТОРОК Селянський») 00182863, м. Житомир, вул. Івана Гонти 4.

Акціонерне товариство «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» (ТМ «РУДЬ») 00182863. м. Житомир, вул. Івана Гонти 4.

 1. Строк дії Акції
  1.1. Акція триває з 06.08.2021 року до 30.08.2021 року включно, (надалі – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»). Останній день участі в Акції – 20 год. 00 хв. (за київським часом) 30.08.2021 року.
  1.2. УВАГА! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу.
  1.3. Змістом Акції є комплекс заходів, спрямованих на популяризацію товарів Організатора серед населення і підтримання інтересу споживачів до замороженої продукції, позначеної ТМ «Рудь» та ТМ «Хуторок Селянський».
 2. Порядок участі в Акції
  Щоб стати учасником Акції, покупцю необхідно придбати у магазинах мережі «Пчелка-Маркет» та «СІТY MARKET» будь-який товар замороженої продукції ТМ «Рудь» та/або ТМ «Хуторок Селянський» одним чеком на загальну суму від 150 грн., отримати на касі Акційний купон-анкету (надалі – Анкета), уважно заповнити її та опустити до акційної скриньки, що знаходить в передкасовій зоні магазину!
  Отримання Анкети можливо виключно у касира при підтверджені наявності розрахункового документа (чека).
  В Акції беруть участь лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду її проведення.
  Учасник має право отримати необмежену кількість Анкет, які відповідають вищезазначеним умовам.
  Заповнення Анкети є підтвердженням згоди з усіма правилами акції.
  УВАГА! Збереження касового чеку/чеків протягом дії Акції до моменту проведення розіграшу – ОБОВ’ЯЗКОВО!
 3. Право на участь в Акції
  3.1. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, працівникам і представникам мережі магазинів «Пчелка-Маркет», «СІТY MARKET» та ТМ «Рудь» тв ТМ «Хуторок Селянський», пов’язаними з ними особам, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даної Акції.

3.2. Територія проведення Акції – всі магазини торгівельної мережі «Пчелка-Маркет» та «СІТY MARKET» розташовані у місті Києві, Київській області та м. Чернігів.
3.4. Перелік товарів, які беруть участь в акції – весь асортимент замороженої продукції ТМ «Рудь» та весь асортимент замороженої продукції ТМ «Хуторок Селянский», який представлений у магазинах торгівельної мережі «Пчелка-Маркет» та «СІТY MARKET».

4. Призовий фонд
4.1. ПОДАРУНКИ:

 • Ноутбук Lenovo V15-IGL (82C30027RA) Iron Grey – 3 од.
  Екран 15.6″ TN (1920×1080) Full HD, матовий/Intel Celeron N4020 (1.1 — 2.8 ГГц)/RAM 4 ГБ/SSD 128 ГБ/Intel UHD Graphics 600/без ОД/Wi-Fi/Bluetooth/вебкамера/DOS/1.85 кг/сірий.
  Планшет Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) LTE 32GB Iron Grey (ZA6V0094UA) – 3од.
  Екран 10.1″ (1280×800) MultiTouch / MediaTek Helio P22T (2.3 ГГц) / RAM 2 ГБ / 32 ГБ вбудованої пам’яті + microSD / LTE / Wi-Fi / Bluetooth 5.0 / основна камера 8 Мп, фронтальна — 5 Мп / GPS / ГЛОНАСС / Android 10 / 420 г / сірий;
 • Смарт-годинник Canyon Lemongrass Black (CNS-SW70BB) – 3од.
  Процесор Huntersun HS6220D, Роздільна здатність відео 240*240, Вбудована пам’ять 32 МБ.

4.2. Оподаткування подарунків та Головного призу здійснюється відповідно до чинного законодавства України Організатором Акції.

5. Визначення переможців
5.1. Визначення переможців відбудеться 01.09.2021 року о 13:00 та буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед усіх Анкет учасників, що брали участь в Акції за весь Строк проведення Акції.
5.2. Визначення переможців Акції буде відбуватися в головному офісі представництва Організатора Акції в м. Київ, за обов’язкової присутності представника Партнера та Спонсорів Акції, за адресою: м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 19-А/1.
5.3. Кількість Анкет, заповнених однією особою, що допускаються до участі в акції, повинна дорівнювати кількості чеків на покупки від 150 грн. будь яких товарів замороженої продукції ТМ «Рудь» та/або ТМ «Хуторок Селянський», здійснених цією особою в період акції.
5.4. Процедура розіграшу буде обов’язково зафіксована на відео! Відео запис буде опублікований в офіційних соціальних мережах Організатора;
5.5. Учасник Акції, який визначений Переможцем, протягом 3-х робочих днів буде сповіщений про перемогу в Акції телефоном (SMS-повідомленням або дзвінком), за номером, що вказав такий учасник в Анкеті. Учасник несе відповідальність за правильність наданої інформації.
5.6. У випадку, якщо Організатор з причин, які не залежать від нього, не зможе оповістити/додзвонитись до переможця, який набув право на отримання Подарунку, за його мобільним номером, такий учасник Акції позбавляється права на отримання призу.
5.7. Передача Подарунків буде здійснюватися представниками Організатора за попередньою домовленістю з кожним з переможців.
5.8. ПОДАРУНКИ поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

5.9. Учасник Акції, Анкета якого буде визначена такою, що виграла ПРИЗ, пред’являє документ із фотокарткою, що засвічує його особу. Пред’явлення документу з фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов’язковою умовою для отримання Призу.
Також переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Акції для перевірки дотримання всіх умов Акції .

 • копію (скан-копію) дійсного паспорту громадянина України (чи іншого дійсного документа, який підтверджує громадянство України);
 • копію (скан-копію) облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера) (окрім випадку, коли учасник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті).

Права та обов’язки Організатора, Партнера та Учасників.
6.1. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://pchjolkamarket.ua/.
6.2. Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення визначення Переможців. Інформацію про змінену дату чи час визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://pchjolkamarket.ua/.
6.3. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або невручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.
6.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.
6.5. Організатор та (або) Партнер не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Акції інформації, щодо контактів з ними, правильність та зрозумілість даних в Анкетах.
6.6. Організатор та (або) Партнер не несе відповідальності за використання призів після їх одержання учасниками Акції.

6.7. За збереження купонів в Акційній скрині, як і за збереження самої скрині несуть відповідальність Організатор та Партнер Акції.

6.8. Момент потрапляння Анкети учасника до акційної скрині є згодою такого учасника на обробку його персональних даних з метою проведення рекламних та маркетингових заходів, формування статистичної звітності. Такі особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими законодавчими актами.

6.9. Беручи участь в цій Акції, Учасник (переможець) зобов’язується дозволити фотографування себе при отриманні Подарунку разом з отриманим Подарунком та надати дозвіл на розміщення його фото у відкритих джерелах на умовах безоплатності.

6.10. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Акції, які будуть зібрані за час проведення Акції, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Акції.

Зі змінами та доповненнями до Умов Акції можна ознайомитися на сайті Організатора: https://pchjolkamarket.ua/.

Директор Смагарь З.В