Допоможемо мужньому хлопчику Макарчику

Потрібна ваша допомога для лікування особливого хлопчика Макара Калиниченка, сина героя, який загинув, захищаючи нашу країну. Макар бореться з тяжкими діагнозами, такими як ДЦП та затримка мовлення, і без вашої підтримки йому не впоратися.


Пологи у мами були важкими, після чого у Макара сталася гіпоксія та зупинка серця. Десять днів він перебував у реанімації на штучному апараті. Лікарі не давали шансів на життя, але мама молилася та вірила, що її синочок виживе. Чудо сталося – Макар прийшов до тями, але на нього чекали складні випробування. До 3,5 років він не міг самостійно ходити, а мама з сином буквально жили на реабілітаціях.


24 лютого 2022 року життя родини, як і всіх українців, кардинально змінилося. З перших днів війни родина потрапила під окупацію. Батько добровольцем пішов захищати країну, а мама займалася волонтерською діяльністю. Макар майже два місяці прожив із бабусею в підвалі, його стан погіршився, і родина вирішила виїхати в безпечне місце. 5 травня 2022 року родину спіткала велика біда – батько загинув на війні. У тумані болю мама Макара згадує, як із військовими поховала чоловіка в місті Чугуїв на Алеї Слави. Після цього вона повернулася до сина, адже тепер їх залишилося лише двоє.


Зараз мама присвячує свій час допомозі військовим як волонтерка та лікуванню сина. Вона вірить, що Макар впевнено крокуватиме по життю, зможе говорити, а тато завжди залишиться його ангелом-охоронцем. Ми можемо допомогти маленькому герою з лікуванням.


Підтримаємо цю сміливу родину. Бути добру!

Посилання на сайт фонду: https://www.fundkiyan.com.ua/osoblivij-hlopchik-makar/#more-16080